Статті

BOTANITY – краса від природи

Бренд BOTANITY був створений в Unigen R&D Center, який розташований в Сіетлі в США, всесвітньо визнаний центр досліджень і розробок в області натуральних продуктів, косметики.

Відображенням природи являється мудрий ботанік “лікар Кролик”, який турбується про нашу планету. Саме він є символом бренду, ніби уособлює образ ботаніків в Центрі досліджень і
розробок Unigen.

Відчуйте справжню красу. Повертаючись до здоров’я від природи, не звертаючи увагу на тимчасові тенденції …

Дослідники в Unigen, все своє життя вивчали корисні властивості росилин та натуральних екстрактів, відвідували місця по всьому світу більше 20 років, щоб зібрати місцеві лікарські рослини. В результаті була опублікована бібліотека PhytoLogix, яка є ексклюзивною
книгою для тисяч природних матеріалів і сховищем інформації про натуральні продукти в глобальному масштабі.

На даний момент бібліотека PhytoLogix налічує більше 11 000 видів лікарських рослин і понад 600 видів морських рослин, зібраних з 24 країн світу. Всі засоби BOTANITY виробляються з добірних матеріалів найкращої якості, знайдених шляхом вивчення і пошуку понад 15 000 видів рослинних екстрактів.

Серія засобів FLAVON для заспокоєння та відновлення шкіри

UniflavonTM – це ключовий натуральний компонент, розроблений за ексклюзивною технологією на платформі PhytoLogix® у власному науково-дослідницькому центрі Unigen R & D Center, для якого використовується тільки рослинна сировина. В основі формули – поєднання екстрактів бамбука і екстракт коренів шоломниці байкальської, які ефективно допомагають чутливій шкірі.

Заспокійлива сироватка Botanity Flavon Serum з комплексом натуральних рослинних екстрактів і керамідами: насичує клітини вологою, підвищує її пружність і еластичність, відновлює гідроліпідний баланс шкіри і підвищує її захисні функцї.

Тонер-бустер прекрасно тонізує та заспокоює подразнення і почервоніння. У складі є PHA-кислоти, які м’яко оновлюють шкіру.

Поживний крем Botanity Flavon Intensive Cream для сухої і зневодненої шкіри. Інтенсивно зволожує і живить шкіру, підвищує її захисні функції, зміцнює місцевий імунітет. Захищає шкіру від шкідливого впливу сухого повітря в приміщеннях, вітру, холоду.

А також крем-гель з полегшеною текстурою BOTANITY Flavon Hydro Gel Cream. Швидко вбирається, залишаючи відчуття свіжості і зволоженості.

Делікатна лінія засобів MAKIOL для жирної, комбінованої та проблемної шкіри. Вона направлена на регулювання жирності протягом дня та зняття запальних процесів.

MAKIOL – це ключовий інгредієнт створений з оптимальною комбінації Purinol, запатентованого інгредієнта від бренду BOTANITY
для роботи з проблемною шкірою. Поєднання комплексу
лікувальних трав показують відмінні результати в роботі з порами, висипаннями і забезпечує контроль за виділенням себума.

Балансуюча пінка для жирної шкіри Botanity Makiol Foaming Cleanser очищає від всіх видів забруднень, пилу, залишків макіяжу і усуває надлишки себума. Відновлює водний баланс, має протизапальну дію, м’яко відлущує і нее викликає сухості і почуття стягнутості.

Тонер для жирної шкіри з макіолом Botanity Makiol Fresh Toner регулює вироблення шкірного себума, матує і запобігає появі запалень. М’яко відлущує ороговілі клітини, вирівнює тон і текстуру шкіри, сприяє оновленню клітин. Засіб ефективно очищає і звужує пори, робить шкіру рівною і гладкою.

Сироватка для жирної шкіри з макіолом Botanity Makiol Sebum Serum ефективно регулює вироблення шкірного сала, усуває надлишки себума і надає яскраво-виражену матуючу дію. Покращує тон і текстуру шкіри, попереджає появу акне і запалень, знімає почервоніння.  Регулює ліпідний баланс і підтримує захисний бар’єр шкіри, який захищає від негативного впливу зовнішніх факторів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *