Статті

Ваш гід по активам Cos De Baha

Cos De Baha – досить молодий бренд, на косметичному ринку з’явився не так давно, проте це не заважає йому набирати популярність серед споживачів. Бренд стрімко розвивається, зібрана команда професіоналів створює косметику для домашнього догляду. Особливістю продукції Cos De Baha в тому, що кожен засіб – це актив, який направлений на боротьбу з конкретною проблемою. Будь-яка сироватка даного бренду – ефективна зброя проти косметичних недоліків, таких як: акне, пігментація, нерівний тон і тд.

Швидше обирай зі списку бажань те, що потрібно саме твоїй шкірі, і дізнайся яка з сироваток стане твоєю чарівною паличкою вже цієї осені!

Акне, підвищена жирність і забиті пори – вже не проблема!
Salicylic Acid BHA 4% Serum

Основний компонент 4% BHA-кислоти (саліцилова кислота), яка має властивість проникати глибоко в пори. Це жиророзчинна кислота, яка показана для шкіри з чорними точками і забитими порами, вона розчиняє сальні пробки, шкірний себум і бруд. Сироватка ефективно бореться з патогенною мікрофлорою, надає потужну протизапальну і антибактеріальну дію. Також засіб сприяє освітленню постакне, звуженню пор.

Зустрічайте універсальну помічницю – азелаінова кислота
Azelaic Acid Serum 10%

Азелаінова кислота має великий перелік властивостей:

  • стимулює клітинне оновлення, сприяє м’якому відлущуванню ороговілого шару епідерміса
  • за рахунок антибактеріальних властивостей ефективно бореться з акне
  • освітлює гіперпігментовані участки
  • заспокоює спалахи розацеа
  • антиоксидант

Секрет азелаінової кислоти в тому, що вона виготовляється з круп або виробляється дріжджами, які входять в природний мікробіом шкіри людини, а значить сприймається шкірою як споріднений компонент.

Потужне оновлення
Glycolic Acid 10 AHA Serum

Пришвидшити регенерацію, тим самим покращити якість і вигляд твоєї шкіри – допоможе гліколева кислота. Гліколева кислота являється похідним від цукрової тростини і являється АНА-ксилотою. Сироватка надає ексфоліюючу дію, робить шкіру м’якою і гладенькою. Також стимулює вироблення колагена і еластина, засіб можна розглядати як anti-age інструмент. Вирівнює загальний тон шкіри та освітлює пігментацію.

Повернути молодість допоможе
M.A Peptide Serum

Пептиди – справжній вибух біотехнології, за яким майбутнє косметології! Сироватка містить унікальний космплекс пептидів, серед яких: нейропептиди і сигнальні пептиди. Засіб стимулює вироблення колагену, надає антиоксидантний захист шкірі. Зменшує появу зморшок, та згладжує тонкі лінії і заломи. Підвищує пружність та еластичність, що актуально для вікової шкіри.

Насить свою шкіру вологою
Pure Hyaluronic Acid 1% Powder Solution Serum

Зволоження, і ще раз зволоження! Сироватка містить велику концентрацію гіалуронової кислоти, яка створює оклюзію, ніби запираючи вологу і середині клітин. Також засіб надає антивікову шкіру, та сприяє відновленню.

Варто зауважити, що бренд Cos De Baha розроблює “розумні формули”, сироватки з високими % активів має ефективну зволожуючу основу, що зменшує подразнюючий потенціал до мінімуму. Продукція бренду етична, вона не тестується на тваринах, не містить парабенів, спирту, силіконів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *