Чи помічали Ви тенденцію популярності сироваток з вітаміном С? Все частіше косметичні бренди створюють “пілюлю” від тьмяності, пігментації, нервіного тону, зморшок, і обв’язково в цих засобах присутній вітамін С. Чи така висока ефективність даного компоненту як про нього говорять? Читайте далі..
Насамперед, що ж таке вітамін С?
Вітамін С – “потужний” антиоксидант, який може нейтралізувати вільні радикали, сприяє природному процесу регенерації, який допомагає відновлювати пошкоджені клітини шкіри. Боротьба з вільними радикалами важлива не тільки для того, щоб стримувати ознаки передчасного старіння! В нейтралізації вільних радикалів, вітамін С може також допомогти захистити шкіру від передракових змін, викликаних УФ – опроміненням. Іншими словами, антиоксиданти допомагають зберегти клітини здоровими.
Який функціонал вітаміну С?
Окрім своєї антиоксидантної властивості, цей компонент має безліч інших переваг:
- Бере участь у синтезі колагену, що у свою чергу є гарантом антиейдж ефекту.
- Посилює дію сонцезахисного крему, працюючи в симбіозі з ним. Тому засоби з вітаміном С показані для використання у денний час.
- Знижує синтез меланіну, сприяє освітленню пігментації та постакне, вирівнює загальнй тон обличчя.
- Являється відлущуючим агентом (у формі Ascorbic Acid), “полірує” обличчя, роблячи його гладеньким та сяючим.
- Укріплює стінки судин, що актуально для чутливої шкіри з почервоніннями, куперозом та розацеа.
- Покращує клітинний імунітет.
Кому звернути увагу на засоби з вітаміном С?
Вітамін С – універсальний компонент, який потрібен усім починаючи з 20 років. У 20 років, умовно кажучи, цей компонент буде діяти на боротьбу з нервіним тоном, надавати здорового кольору обличчя, усувати сліди втоми та стресу. А ось вже у 35-40+ вітамін С – це серйозний протектор ваших клітин і помічник у вироблені колагену, та в контексті антивікового догляду.
Найпопулярніші форми Вітаміну С
Аскорбінова кислота (ascorbic acid, AA) – “золотий стандарт”, найактивніша кисла форма, ефект можна помітити миттєво. Проте, це нестабільна форма, дуже чутлива до окислення.
Аскорбіл пальмітат (ascorbyl palmitate) – некисла форма, а тому діє м’яко, низький ризик подразнення шкіри. Неефективна в контексті роботи з пігментацією.
Тетрагексілдеціл аскорбат (tetrahexyldecyl ascorbate) – стабільна форма, перетворюється в аскорбінову кислоту при нанесені на шкіру.
Аскорбілфосфат магнія (magnesium ascorbyl phosphate) – стабільна некисла форма, підходить для чутливої шкіри.
Аскорбілфосфат натрія (sodium ascorbyl phosphate) – має протизапальну, антибактеріальну властивість.
Найбільш досліджуваною та найрозповсюдженішою формою вітаміна С являється аскорбінова кислота, чудовим прикладом класичної сироватки з даною кислою формою Manyo Factory White Vita C Liquid Serum. Освітлююча сироватка помітно покращує колір обличчя і робить його більш однорідним, бореться з почервонінням, відбілює пігментацію і пост-акне, а також регулює вироблення меланіну. Сироватка насичує шкіру вітамінами, має антиоксидантну дію, тонізує, дарує шкірі яскравість і здорове сяйво.
Сироватка складається з двох субстанцій – концентрованої есенції і порошку в вітаміном С. Для збереження корисних властивостей вітаміну С порошок в чистому вигляді зберігається в окремому клапані, який знаходиться в ковпачку продукту.