Статті

Тонер – маркетинговий хід чи необхідність?

Ви досі вважаєте, що тонер – зайва трата грошей? Давайте нарешті розберемось для чого потрібен лишній флакончик на поличці і чи потрібний взагалі, коротенько по пунктах:

“Тонер” і “тонік” – не одне й те ж саме

Це принципово різні засоби, ТОНІК в європейському догляді – етап очищення шкіри.Тонер-другий етап догляду – зволоження. Без тонера за короткий період часу Ваша шкіра може стати сухою і зневодненою. Тонер – засіб, який відновлює водний баланс, відновлює захисні функції шкіри, надає тонізуючу дію. Сироватки, есенції і тд не замінять етап тонізування. 

Які бувають види тонерів?

Умовно можна поділити на два типи : базові і «спеціальні».

Базові тонери – чудово зволожують, знімають стянутість після вмивання, заспокоюють шкіру. Наприклад тонер з центелою ефективно тонізує шкіру, вирівнює pH-шкіри, відновлює та знімає запалення. Тонер з алантоїном  містить термальну воду, яка насичує вологою клітини шкіри. Ідеальний варіант для сухої або нормальної шкіри – тонер з алое.

«Спеціальні» виконують ті самі функції, що й базовий + вирішують певні проблеми ( напр. акне, вистпання, нерівний рельєф і тд). Хороший приклад “спеціального” тонера – засіб від Elizavecca, містить фруктові кислоти, які вирівнюють рельєф, боряться з акне та пост-акне.

Також бувають тонери різних текстур: рідкі, вязкі, гелеві. Обирайте за власними вподобаннями.

Коли і як наносимо?

Тонер наносимо після очищення шкіри, тобто після вмивання. Цей етап потрібен для того, щоб відновити рівень вологи шкіри, яку вона втрачає після використання засобів з ПАР, підготувати шкіру до подальшого догляду. Краще наносити тонер руками, м‘якими рухами, ніби «накладаєте» засіб на шкіру. Таким чином, шкіра буде краще вбирати засіб + економний розхід. Щоб надати додаткову ексфоліації, можна наносити за допомогою ватного диска, проте розхід буде більший.

До речі, спирт у складі тонера – це нормально. Дивіться його % в загальному складі.

Пам‘ятайте – без тонера Ваш щоденний догляд буде марним, якість шкіри змінити не зможете.

Любіть себе і свою шкіру! K-beauty shop

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *