Статті

Комбінована шкіра та догляд за нею

Комбінована шкіра … часто дівчата та жінки скаржаться на свій тип шкіри , вважають  , що догляд за комбінованим типом шкіри важкий та нудний ,  а результат невтішний . Немає хорошої або поганої шкіри , тому будь-які нарікання на те , що шкіра не така , яка повинна бути – необгрунтовані . Часто проблеми виникають через неправильний догляд або у його  відсутності . Знаючи свій тип шкіри  , можна привести її в ідеальний  стан .  Головне -діяти правильно , регулярно і комплексно .

  Комбінована шкіра поєднує в собі ознаки жирової (ніс, лоб, підборіддя) і нормальної або сухої (щоки). Таке поєднання особливостей різних зон вимагає особливої ​​уваги .  Якщо Т-зона має розширені пори, схильні до запалення , то щічки навпаки потрібно намагатися менше піддавати тертю і більше зволожувати . Сухість шкіри спостерігається навколо очей , на скронях і на щоках , іноді (особливо в зимовий період) щоки навіть злегка лущаться . Комбінований тип шкіри найчастіше спостерігається у віці  25-35 років, потім усі жирні ділянки стають сухішими , за винятком носа .

Якщо шкіра в Т-зоні блищить – це ще не причина застосовувати до неї антижирові засоби . Як правило , хорошою пудри (мінеральної, матуючої) цілком достатнь о, щоб тримати ситуацію в своїх руках . Дещо по-іншому все виглядає , якщо Т-зона справді має надлишок жиру і схильна до запалень . Комбінована  шкіра може підтримувати достатній рівень зволоженості тільки за рахунок виділення себума ,  який покриває її поверхню . Цей шар природного жиру уповільнює втрату вологи шкірою .  Але якщо природні жири грубо усунути (наприклад, пінкою, гелем для вмивання) – то цей захист втрачається . Очищення шкіри і використання спеціальних препаратів для цього дуже важливі .

Очищенн шкіри 

Комбінована шкіра потребує очищення 2 рази в день ,  вранці і ввечері . Макіяж можна змивати очищуючою водичкою або гідрофільною олійкою . Вмиватись краще м’якою пінкою ,  приділяючи  особливу увагу Т-зоні, тому що ця ділянку забруднюється особливо швидко . При надлишкової жирності Т-зони  вранці треба вмиватися з очищуючим засобом . Не затягуйте «намилювання» обличчя довше 20 секунд – навіть найкращий засіб ,  коли він присутній на шкірі довше – пагубно впливає на здоров’я шкірного покриву . Ретельно змивайте очищуючий засіб – залишки шкідливі для шкіри !

Зволоження

Відразу ж після вмивання потрібно нанести тонер , для найкращого і дієвого результату потрібн  нанести тонер в перші  3 секунди . Оскільки комбінована шкіра певною мірою поєднує обидва  типи  –  якісний зволожуючий тонер – нагальна потреба .  Креми і емульсії для комбінованої шкіри повинні містити багато вологи і не дуже багато жиру. Це оптимальне співвідношення для підтримки здорового вигляду комбінованої шкіри . До 25 років на день і на ніч цілком достатньо якогось одного підходящого засобу .

Додатковий догляд

Додаткові засоби – це пілінг  , скраби , очищуючі тканинні , нічні маски та інше . Рекомендовано використовувати пілінг скраби 1-2 рази на тиждень , за потребою . Використовуючи пілінг – не наносьте на сухі ділянки обличчя – збільшите сухість , а в гіршому випадку заробите роздратування та чутливість . При нормальному загальному стані шкіри і жирної Т-зони – пілінг наноситься на все обличчя , але ретельно масажуйте тільки Т-зону, а на сухих ділянках масажуйте легшими рухами . Ті ж принципи з використанням очищучаючих  масок – наносяться там, де вимагає стан шкіри .

Зволожуючі маски – дуже корисні для будь-якого типу шкіри, а для комбінованого – особливо . Їх наносять на все обличчя, особливо помітний їх ефект після пілінгу . У літній період прекрасні тканинні маски . Вони освіжають , зволожують , розгладжують шкіру .

Крем для очей обов’язковий , ніжна шкіра повік потребує додаткового живлення завжди . Залежно від сезону вибирайте більш жирний або гелеоподібний крем для очей.

Чиста ,  здорова та сяюча шкіра – про це мріє кожен з нас . Щоб цього домогтися потрібен грамотний , багатоетапний і регулярний догляд і тоді шкіра подякує Вам !

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *