Статті

Суха шкіра та догляд за нею

  Суха шкіра обличчя має свої особливості , плюси і мінуси . На відміну від нормальної шкіри , яку можна назвати ідеальною , суха шкіра доставляє ряд проблем її власницям . На щастя , ці проблеми можна вирішити  –  досить лише серйозно і комплексно підійти до питань  здоров’я і краси шкіри обличчя .

  Через недостатню кількість жиру ,  що виробляється сальними залозами , основною проблемою сухої шкіри є відсутність природної плівки на обличчі , яка повинна захищати шкіру від зовнішніх  і внутрішніх  факторів.
Крім того сухий тип шкіри обличчя характеризується:

  • відчуттям сухості і стягнутості,
  • постійним лущенням,
  • швидкою втратою еластичності,
  • тьмяним матовим кольором,
  • відсутністю розширених пор, висипань і, одночасно з цим, швидким появою помітних зморшок.

  Несприятливим фактором для сухої шкіри обличчя є швидка втрата вологи , тому основна маса зусиль при догляді за сухою шкірою повинна бути спрямована на її постійне зволоження . Косметичні засоби цілком здатні заповнити дефіцити сухої шкіри.

Очищення шкіри

Для зняття макіяжу використовуйте гідрофільну олійку або жирненький крем / молочко для зняття макіяжу. Часте вмивання та очищення шкіри може нашкодити сухій шкірі . Всім іншим типам шкіри показано очищення вранці та ввечері ,  а ось суху шкіру варто поберегти . Справа в тому , що  сальні залози виробляють невелику кількість шкірного сала , якого недостатньо для повного розподілу по обличчю і створення захисної плівки .  Через часті вмивання суха шкіра буде ще більше лущитися і втрачати вологу . Обмрайте лише м’які пінки для вмивання .

Зволоження і насичення шкіри

   Зволожуючий тонер –  найбільші друзі сухої шкіри . Він оживляє і освіжає шкіру . Обирайте тонери для сухої шкіри , збагачені рослинними екстрактами і зволожуючими речовинами . Ці компоненти здатні відновити  шкіру . Емульсії і креми для сухої шкіри , крім зволожуючих речовин повинні містити ще й достатню порцію жирів . Креми зазвичай мають більш концентрований склад , тому в догляді необхідні і емульсія , і крем . Не бійтеся жирних кремів :  для сухої шкіри їх використання піде тільки на користь .

  Покроковий азіатський догляд без пропуску кроків просто створений для сухої шкіри і може служити основою постійного догляду .  З одним застереженням – пілінг шкіри можливий , але не регулярний , а тільки виходячи зі стану шкіри , коли немає лущуючих ділянок шкіри , подразнення , почервоніння , в іншому випадку всі ці симптоми пілінг тільки посилить . У зимовий період для сухої шкіри пілінг – табу .

Маски

Як правило ,  для сухої шкіри маски мають вигляд крем-маски . Такі маски роблять висушену шкіру знову м’якою , заспокоюють її , якщо вона схильна до почервоніння і подразнень . Кремоподібні зволожуючі маски можна щедро наносити на обличчя . Вони допомагають шкірі швидко відновитися і знову стати еластичною .

Дотримуючись правильного догляду , Ви неодмінно будете мати відмінний результат – Ваша шкіра буде красивою і здоровою.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *