Статті

Догляд за нормальним типом шкіри

Нормальний тип шкіри обличчя зустрічається не часто , але до нього треба прагнути . Нормальна шкіра – це здорова , гладка , пружна шкіра з ледве помітними порами . Вона має здоровий колір  і , пізніше , піддається віковим змінам . Якщо у Вас нормальний тип шкіри, то Вам пощастило і залишається тільки зуміти зберегти і підтримувати красу . Більшою мірою догляд за нормальною шкірою полягає в її зволоженні .

Ні для кого не секрет , що шкіра починає в’янути після 25 років через уповільнення ділення клітин. Для її підтримки потрібно здійснювати належний догляд .  А так як будь-який догляд починається з очищення , тому цьому моменту варто приділити  увагу .

Ранковий догляд за шкірою 

  • Вода повинна бути прохолодною або теплою . Гаряча вода розширює судини , що може привести до в’ялості  вашої шкіри . Через холодну воду шкіра може почати лущитися . Варто звернути увагу на жорсткість води – для вмивання потрібна м’яка вода .
  • Використовуйте пінки для вмивання або пінисті гелі . Вмивайтеся легкими масажними рухами –  це додасть тонусу шкірі .
  • Після вмивання використовуйте тонер або зволожуючий лосьйон – перший крок зволоження шкіри .
  • Після нанесіть крем під очі та зволожуючий крем .
  • Не забувайте про сонцезахисний крем .

Вечірній догляд за шкірою 

  • Ввечері добре очищувати шкіру від макіяжу за допомогою гідрофільної олійки , очищуючої водички або спеціалього крему .
  • Наступний етап – це вмивання пінкою або гелем і нанесення тонера або лосьйону,
  • Для молодої шкіри підійде зволожуючий крем, для вікової шкіри  – крем з регенеруючим та антивіковим ефектом.
  • Для нормальної шкіри не підійде жирний крем, він закупорить пори і порушить роботу сальних залоз.

Додатковий догляд 

Такі продукти як скраб або пілінг слід використовувати 1 раз на тиждень .  Не завадить і застосування масок  різного плану 1-2 рази на тиждень .  Засоби від чорних цяток , сироватки , нічні маски , гідрогелеві патчі при нормальному типі шкіри слід використовувати по мірі необхідності –  наприклад , перед важливою подією або коли шкіра потребує вирішення конкретної проблеми , яка виникла . При надто частому застосуванні подібних засобів Ви тільки порушите водний баланс шкіри або ж викличете звикання до якого-небудь засобу,  після чого ефект від нього буде мінімальним .

За нормальною шкірою догляд нескладний  –  очищення , захист і вірно підібрані засоби для Вашого типу шкіри обличчя з урахуванням вікових змін . Дотримуючись такого догляду , Ви неодмінно будете мати відмінний результат – Ваша шкіра буде красивою і здоровою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *