Статті

А який у Вас тип шкіри ?

Кожна з нас хоче бути молодою , красивою та привабливою , проте для цього потрібно чималі зусилля .  Часто буває так , що дівчата та жінки не знають свій тип шкіри . А тому неправильно доглядають за обличчям , обираючи косметику не за своїм типом шкіри . Для того , щоб косметичний засіб був ефективним і Ви отримали бажаний для себе результат , спочатку варто  визначити до якого типу відноситься Ваша шкіра . Адже від типу шкіри багато в чому залежить методика догляду за нею .

Зазвичай , шкіру поділяють на 4 типи – нормальна , суха , жирна , комбінована . 

  • Нормальна шкіра має бежево-рожевий відтінок , м’яка , гладка , свіжа , чиста , еластична , помірно матова . На ній немає червоних плям або запалених ділянок , невеликі пори . Також на ній не побачиш вугрів , чорних і білих цяток і гнійних висипань . Найголовніша риса – пружність . Вона практично не спричиняє проблем , добре переносить холод і спеку, мороз і вітер. Після вмивання  не стягується і не лущиться. Вважається також , що вона не вимагає особливого догляду, але це велика помилка ! Різні зовнішні фактори, як наприклад ультрафіолетові промені, забруднене повітря   мають великий негативний вплив . Також з віком зменшується виділення шкірного сала і вологообмін . В результаті з часом вона може стати або сухою , або більш жирною . Тому , якщо Вам пощастило , і Ви щаслива володарка такої шкіри , забезпечте їй правильний догляд , щоб зберегти якомога довше здоровою .

 

  • Суха шкіра має рожево-жовтуватий колір .  Вона ніжна, тонка, з маленькими порами , схильна до лущення .  У молодості вона виглядає добре – персикові щоки , відсутність жирного блиску ,  вугрів і прищиків .  Але  суха шкіра  має і свої недоліки . На ній легко з’являються дрібні зморшки і глибокі складки . Після вмивання часто з’являється відчуття стягнутості . При холоді і вітрі може виникнути почервоніння і лущення . Цей тип шкіри вимагає ретельного догляду . Та так як вона майже завжди  чутлива ,  то може дуже болісно реагувати на неправильний косметичний догляд . Через схильність до передчасного старіння їй потрібно регулярне зволоження . Але тут головне не перезволожити . Не слід використовувати жирні і важкі креми – шкіра швидко звикає до них , і перестає самостійно зволожувати і виділяти жир та виробляти колаген . Використовуйте краще легкі зволожуючі засоби.
  • Жирна шкіра   виглядає блискучою і маслянистою . Найчастіше зустрічається блиск в центральній частині обличчя , так званій  Т-зоні ,  –  лоб ,  ніс , підборіддя . На ній видно розширені пори, вона схильна до висипань . Це досить проблемний тип шіри  , що завдає чимало неприємностей молодим людям . Пори часто забиваються . На носі і підборідді можуть з’являтися чорні вугрі . Але у жирної шкіри є і переваги – надлишок шкірного сала оберігає її від висихання , вона максимально довго залишається гладкою та еластичною . У людей з жирною шкірою зморшки і інші ознаки старіння з’являються набагато пізніше , ніж у інших . Проте , якщо підібрати правильні засоби та якісно доглядати за шкірним покривом , то ніяких проблем та висипань не буде .
  • Комбінована (змішана) шкіра .Цей тип шкіри зустрічається найчастіше . Його легко визначити за блиском і розширеним порами . На Т- зоні (лоб, ніс, підборіддя)  можуть з’являтися вугрі та прищі . А от щоки і зона навколо очей покриті нормальною , або сухою шкірою . Іноді з віком така шкіра стає нормальною .

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *