Статті

Гідрофільна олійка – найкраще очищення шкіри

Корейські жінки знають секрети за доглядом шкіри . Їхні обличчя – це просто щось неймовірне ! Сьогодні говоримо про гідрофільну олійку ,  правила застосування і вибору цього засобу для догляду за шкірою .

?Гідрофільна олійка являє собою мікс натуральних косметичних масел з додаванням полісорбату – емульгатора  , завдяки якому при з’єднанні з водою масляна формула перетворюється в кремову і ефективно очищує шкіру від косметики і бруду . Така трансформація дозволяє йому проникати в шкіру, розчиняти бруд і очищати . Олійка зволожує, живить , надає anti-age ефект і відновлює шкіру.

?За рахунок свого натурального складу даний продукт – це безцінний універсальний засіб , який можна застосовувати для будь-якого типу шкіри . Це гіпоалергенний засіб , який ідеально зволожить комбіновану шкіру і насичить суху чутливу шкіру. Гідрофільна олійка для жирної шкіри – це зовсім не міф . Власницям такого типу шкіри вона також підходить ! І більш того ,  здатна якісно очистити пори та , при правильному подальшому догляді , закрити і звузити їх.

?Продукт дуже економно витрачається : для однієї процедури очищення обличчя вам знадобиться всього пару крапель олії . Економічність компенсує його ціну: якісна гідрофільна олійка не може коштувати дешево . Його натуральний склад – вагома причина цього.

?Для того, щоб використовувати цей засіб досить слідувати простою схемою:

  • 1️⃣Нанесіть на суху руку 2-3 краплі гідрофільної олійки  , розітріть трохи в долонях і нанесіть олійку на шкіру .
  • 2️⃣Виконайте легкий масаж обличчя , опрацьовуючи пальцями його проблемні зони – особливо , з розширеними порами , чорними цятками і вираженими зморшками . Приділіть масажу 2 хвилини . Це допоможе проникнути в шкіру і розчинити бруд .
  • 3️⃣Зволожіть долоні водою і продовжуйте масажувати обличчя , але вже вологими руками. У цей момент помітите , як олійка перетворюється в легку емульсію: вона збирає весь бруд з пор і виводить його назовні .
  • 4️⃣Змийте емульсію водою . Після цього вмийтеся повторно , але з використанням свого звичного засобу для очищення шкіри – гелю або пінки . Повторне очищення шкіри допоможе усунути залишки олійки  і правильно завершити процедуру .

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *