Статті

Популярність корейської косметики

Корейські косметичні засоби стали відомими та користуються попитом не лише в азіатських країнах , а й у цілому світі загалом .  У Європі саме ця продукція ввійшла у шістку лідерів по експорту косметики за останні 7 років .

Мабуть усі вже знають , що корейська косметика та засоби для догляду за обличчям і тілом сьогодні  –  must have на б‘юті ринку . Проте не кожен знає секрет популярності корейських засобів , тому  пост буде саме про це .

  • 1 ПРИЧИНА : оригінальна та яскрава упаковка .  Думаю , багато хто з дівчаток звертав увагу на полиці магазинів , де красуються крем для рук у вигляді банану  чи персика , охолоджуючий гель для тіла з екстрактом алоє  у вигляді листка алоє  , маску для обличчя у вигляді помідора, або маску від чорних цяток  з милою свинкою . Така унікальність упаковок корейської  косметики  одним своїм виглядом виділяє їх з мас інших засобів та манять покупців .
  • 2 ПРИЧИНА : якість косметики . Корейська косметика користується популярністю не лише через свій зовнішній вигляд , а й якість та ефективність засобів. Корейські компанії вкладають великі кошти для розробки нових формул , засобів та для їхніх досліджень . Корейський ринок косметичних засобів досить конкурентний , тому виробники завжди удосконалюють свою продукцію , придумують нові інгрідієнти та формати засобів .
  • 3️ ПРИЧИНА : розумна ціна .  Погодьтесь , коли ми купуємо товар , нам важливо співвідношення ціни та якості товару . Якщо порівнювати корейські та європейські бренди , то корейська косметика більш доступна у ціновій категорії .

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *